BIP
Jesteś tutaj: Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie/Aktualności
true6006000truetrue0truetruefadetrue

20.04.2018r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbyła się wystawa prac malarskich lokalnych twórców. Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie również brali udział w tym wydarzeniu. Wśród artystów prezentujących swoją twórczość wystawione zostały prace mieszkańca Naszego Domu Pana Jerzego Karbaszewicza.

Dodatkową atrakcją podczas wernisażu były występy skrzypaczek ze Szkoły Muzycznej oraz wokalistek z koła wokalnego MOK.

Organizatorzy również zapewnili poczęstunek.

Pokaż cały post...

19.04.2018r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie uczestniczyli w pokazie mody zorganizowanym przez MOK w Pelplinie. Zaprezentowane zostały autorskie kreacje, zaprojektowane i uszyte przez panią Renatę Laniecką, mieszkankę Morzeszczyna oraz kreacje ze sklepu Impreial w Pelplinie pani Kamili Kocur. W roli modelek wystąpiły panie z Gminy Morzeszczyn.

Pokaż cały post...

03.04.2018r. delegacja mieszkańców Domu Pomocy Społecznej złożyła w Pałacu Biskupim najserdeczniejsze życzenia Biskupowi z okazji imienin. Biskup Ryszard Kasyna został zaproszony na wizytację do Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie.

Pokaż cały post...

Życzenia Wielkanocne

Dodano Marzec 28, 2018

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
Wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego.
Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych
i Wesołego Alleluja!!!

Składają:
Dyrektor, Mieszkańcy oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie

Pokaż cały post...

24 marca 2018 roku grupa mieszkańców wraz z opiekunami wzięła udział w Kiermaszu Wielkanocnym, który odbył się w Krużgankach Bazyliki Katedralnej. Jest już tradycją, że w Niedzielę Palmową Krużganki naszej pięknej Katedry goszczą rzemieślników, koła gospodyń wiejskich, terapie zajęciowe z DPS i WTZ ze swoimi wyrobami i rękodziełem. My oczywiście, także zaprezentowaliśmy ozdoby, dekoracje, stroiki wielkanocne oraz inne wyroby naszej terapii zajęciowej. Zainteresowanie naszym stoiskiem było przeogromne, usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych, pozytywnych słów uznania, które zachęciły nas do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i już dziś zapraszamy za rok . 🙂

Pokaż cały post...